Zamknij
Położenie
Wiadomości z Polski     |     Wiadomości ze Swiata     |     Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
Znajdujesz się w: Strona główna / Aktualności / Sport
Sport
2017-07-24
Sukces Sportowy i Organizacyjny XII Ogólnopolskiego Turnieju Judo Dzieci i Młodzików w Lipnie Prawie 300 uczestników z 27 klubów z całej Polski oraz worek medali gospodarzy

 

            W dniu 10.06.2017 r. Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego JUNIOR w Lipnie wspólnie z Urzędem Gminy w Lipnie Starostwem Powiatowym w Lesznie zorganizowali XII Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików w Lipnie, gdzie startowało dokładnie 288 zawodników i zawodniczek z 27 klubów z całego kraju.

            Zawody również zaszczycili:

Przedstawiciele Urzędu Gminy Lipno

-Wójt Jacek Karmiński

-Przewodniczący Rady Gminy Andrzej Michalski

- Radni Gminy Lipno Zenon Wolnik Hanna Kowalczyk,

Przedstawiciel Powiatu Leszczyńskiego:

-Wicestarosta Robert Kasperczak,

Przedstawiciele Szkół z Gminy Lipno

Dyrektor Gimnazjum Joanna Płonka

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Goniembicach  Mirosław Klecha

Przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji w Lesznie

Z-ca Naczelnika Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Lesznie podkom Krzysztof Kubiak

Przedstawiciele Polskiego Związku Judo w Warszawie  Pan Józef Jopek wraz z Trenerem Kadry Narodowej Polski  Juniorów młodszych Tomasz Jopek oraz Okręgowego Związku Judo w Poznaniu Sekretarz Agnieszka Kubea

Wśród Gości byli również: Komendant Straży Pożarnej w Lipnie Grzegorz Mały, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lipnie Damian Ziegler był z nami również jak zawsze:

Honorowy Prezes UKS JUNIOR w Lipnie Eugeniusz Kliciński     

Przy tak okazalej publiczności rodziców, kibiców, zaproszonych gości  oraz sympatyków i partnerów, zawodnicy nasi wywalczyli aż 37 medali w tym 14 złotych, 10 srebrnych i 13 brązowych:

Złote medale wywalczyli

1.Ratajczak Norbert  I miejsce złoty medal 

2.Kacper Sajnóg   I miejsce złoty medal  NAJLEPSZY ZAWODNIK U13

3.Gabryiela Wojciechowska  I miejsce złoty medal

4.Szymon Antkowiak I miejsce złoty medal

5.Wojciech Wieczorek  NAJLEPSZY ZAWODNIK U11

6.Tycner Bartosz  I miejsce złoty medal

7.Natalia Sterna I miejsce złoty medal

8.Szymon Chwastyniak  I miejsce złoty medal

9.Ernest Welsant  I miejsce złoty medal                

10.Alex Kuberski  I miejsce złoty medal  

11.Jagoda Skrobała I miejsce złoty medal

12.Oliwia Szumna  I miejsce złoty medal 

13.Helenka Kierzek I miejsce złoty medal

14.Anna Pawłowska I miejsce złoty medal

 

Srebrne medale wywalczyli

1. Krzysztof Witkiewicz   II miejsce srebrny medal

2.Adam Sobecki  II miejsce srebrny medal

3. Kacper Kałek II miejsce srebrny medal

4 Mateusz Wysokiński II miejsce srebrny medal

5. Radosław Chudak II miejsce srebrny medal

6. Julita Bródka II miejsce srebrny medal

7. Wiktoria Wojdowska II miejsce srebrny medal

8. Kempa Gabryel II miejsce srebrny medal

9.Jagoda Chudak  II miejsce srebrny medal

10.Andrzejewski Franek  II miejsce srebrny medal

 

Brązowe  medale wywalczyli

1. Przemek Kajoch   III miejsce brązowy medal   

2.Adam Młynarek   III miejsce brązowy medal    

3.Igor Nowak  III miejsce brązowy medal 

4. Krzysztof Zygmanowski III miejsce brązowy medal

5.Mikołaj Łotysz  III miejsce brązowy medal

6.Antoni Bartkowiak  III miejsce brązowy medal             

7. Eryk Hejwosz  III miejsce brązowy medal

8. Norbert Słodzinka III miejsce brązowy medal                   

9.Michał Łukaszewski  III miejsce brązowy medal

10.Tobiasz Puchnik III miejsce brązowy medal

11. Piotr  Nowak  III miejsce brązowy medal

12. Marcin Kowalczyk  III miejsce brązowy medal

13. Janek Marciniak III miejsce brązowy medal

 

            Opisane sukcesy szkoleniowe i organizacyjne mamy dzięki bardzo dobrze  zorganizowanemu Zarządowi UKS JUNIOR w Lipnie, współorganizatorów Urzędu Gminy w Lipnie, Powiatu Leszczyńskiemu, GOK w Lipnie, Szkołom w Lipnie, Goniembicach i Wilkowicach jak również nieobliczalnym rodzicom naszych wychowanków oraz  wsparciu  44 partnerów tj.:

1.Drukarnia Leszno Artur Marciniak

2.Jan Sołtysiak  Wyższa Szkoła  Zarządzania Leszno

3.Ciesiółka Auto Grup Leszno

4. Firma Daniel Frąckowiak Leszno

5.Moda Męska Tomasz  Dworczak  Garnitury

6.Firma  Algida Iglotex

7.Radio Sport Elka,

8.Gazeta ABC, 

9.Firma Impol Lipno,

10.Restauracji i Hotelu Raz Dwa Trzy w Lipnie,

11.Praktyka Lekarska Dr. Włodzimierz Czech Lipno,

12.Firma Transportowa Zbigniew Grygiel,

13.Nadol Przemysław Mórkowo,

14.Recykling Radomierz Jan Ciesielski,

15.Spółka Cywilna Mariusz Deręgowski Wilkowice,

16.Gospodarstwo Rolne Grzegorz Marach,

17.Pieczarkarstwo Sławomir Marach Lipno,

18.Autokomis Iwmar,

19.Autokomis Loco,

20.Radny Powiatowy Matuszewski Stanisław Wilkowice,

21.Firma Nature Blażej Stachowiak Lipno,

22.Firma Budowlana Paul Łukasz Lipno,

23.RSP Żakowo,

24.Spedycja Grzeskowiak Leszno,

25.Firma Bykpol- Dudkowiak Tomasz,

26.Firma Mikołaj Jazdończyk Żakowo,

27.Pan Marek Welsant Lipno,

28.Firma Trans-Fair z Klonówcu,

29. Nowaczyk Artur Leszno,

30.Firma Celtur Stanisław Cebula Mórkowo,

31.Woziński Leszek Lipno,

32.Firma Bartex Wilkowice,

33.Firma Konstruktor  Artur Olichner

34.Chłodnia Skaładowa Zenon Misiorny Mórkowo,

35.Betoniarstwo i Kamieniarstwo Przemysław Szkucik,

36.Firma Kontrakt Wilkowice,

37.Firma Agroproteck Radomicko,

38.Firma PBO Nowak,

39.Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Max-Bud Lipno,

40.Leszczyńska Fabryka Okien Melalplast,

41.Firma Chruścicki Bartłomiej  Klonówiec,

42.Firma Viacom Rydzyna,

43.Firma Mota-Engil Central Europe S.A. Kraków,                                                 

44.Weterynaria Schneider Klonówiec,

            W imieniu organizatorów turnieju UKS JUNIOR w Lipnie, rodziców, ćwiczącej grupie dzieci i młodzieży pragniemy gorąco podziękować wszystkim którzy przyczynili się do organizacji  XII Ogólnopolskiego Turnieju Dzieci i Młodzików w Lipnie, dzięki WAM święcimy te sukcesy i możemy robić co Kochamy, doskonalić się ćwiczyć JUDO.


Konto Klubu UKS,,JUNIOR” Lipno- PKO S.A. - 8212 4014 9911 1100 1039 5553 56

Telefon kontaktowy Instruktor JUDO Mariusz Bąkowski 601 91 65 45  e- mail: elvisjudo@wp.pl

www.judolipno.pl

Galeria 

 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
Galeria
 
 
Urząd Gminy Lipno,
ul. Powstańców Wlkp. 9, 64-111 Lipno, pow. leszczyński, woj. wielkopolskie
tel.: +48.(65)5340127, fax: +48.(65)5340109, email: urzad@lipno.pl, http://www.lipno.pl
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG AA
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x