Przejdź do menu prawego Alt+6
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „INFORMACJE SPORTOWE I TURYSTYCZNE - Mistrzostwa Europy-brązowy medal dla Amadeusza Zyber-Moszak”

Zabezpieczenie przed robotami. Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

Pola oznaczone * są wymagane.

Mistrzostwa Europy-brązowy medal dla Amadeusza Zyber-Moszak

INFORMACJE SPORTOWE I TURYSTYCZNE

2017-08-09

W dniach od 1-9 sierpnia w Witebsku na Białorusi odbywają się 19 Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w warcabach 100-polowych w których startuje 5 zawodników z UKS Roszada Lipno. W kategorii do 13 lat w grze klasycznej brązowy medal wywalczył Amadeusz Zyber-Moszak a Sebastian Wieczorek zajął 21 miejsce.Wspaniale spisał się nasz najmłodszy zawodnik Mateusz Wysokiński, który w kategorii do 10 lat wywalczył 13 miejsce. Dobrze spisali się pozostali nasi zawodnicy, którzy startowali w wyższych grupach wiekowych.

W kategorii do 19 lat Martyna Lipka zajęła 18 miejsce a w kategorii do 16 lat Tymoteusz Myszuk 20 miejsce. Przed zawodnikami jeszcze walka o medale w grze aktywnej (rapid) i w grze błyskawicznej (blitz).